Teams

Teams

Dit jaar hebben de volgende teams zich ingeschreven:

Definitieve inschrijflijst (reservelijst hieronder)

1 50 Tinten Grijs Hans Nieuwendijk XSAC
Marrigje Hartman XSAC
Stijn Schlatmann XSAC
Jan Willem Six XSAC
2 GO BOTS OR GO HOME Timothy Gijbels ESAC
Robert Lowensteyn NijSAC
Özden Cosgun NijSAC
Sylvan Janssen NijSAC
3 BotS a Niffo Niels Welsch TSAC
Marten Voorberg TSAC
Richard Roos TSAC
Natasja Schaafsma TSAC
4 Inkakken is bijpakken Maarten Broekman NijSAC
Jop van Dijk NijSAC
Jasper Burgers USAC
Dion Voerman NijSAC
5 Schevenhelmen niet te stoppen Indie Peeters ESAC
Kyra Linssen ESAC
Bartho van den Broeke ESAC
Thijs Oudes ESAC
6 Truus’ hotdogs Gerben Siegersma TSAC
Rick Poppe TSAC
Timo Haase TSAC
Tijmen Oliehoek TSAC
7 Bots a niffo!!! Marlize Kramer TSAC
Jan van den Berg TSAC
Caroline van Rijckevorsel TSAC
Joey Klein Koerkamp TSAC
8 Type 1 Fun Marie Stadel GSAC
Tasja Müller GSAC
Carla Olsthoorn GSAC
Annika Menges GSAC
9 DuFLOORspitze Jop Hage USAC
Femke Floor USAC
Nienke Floor LSAC/ASAC
Marjolein Floor IBEX
10 Tegen de tijd dat je onze veel te lange teamnaam gelezen hebt, zijn wij al gefinisht Jannick Boonstra GSAC
Casper de Wit GSAC
Wouter Borsje GSAC
Guyonne Schuch GSAC
11 Tsac veteranen Mark Lameris TSAC
Nick Eleveld GSAC
Martin de Laat TSAC
Maarten Koornwinder TSAC
12 Jetlag Hetty Zegwaard ASAC
Jet van der Touw ASAC
Janna Wilhelmsen ASAC
Mirjam Quaak ASAC
13 Team 3 Mayke Scheffer ESAC
Sjoerd Groneschild ESAC
Leon Cavé ESAC
Joost Visser ESAC
14 Masters of pain Tobias Cunnen NijSAC
Roel Maas NijSAC
Matthijs de Wit NijSAC
Roy Olijslager NijSAC
15 Finkenflügel – van Solinge combinatie Mathijs Smeets ASAC
Floris Kuipers ASAC
Bram van der Velde ASAC
Coen Berntsen ASAC
16 the beauty and the brains Joost Broekman NijSAC
Helen Zegelaar NijSAC
Susanne van de Logt NijSAC
Karlijn snoeijs NijSAC
17 Vrije wil bestaat niet Anouk van de Coevering ASAC
Ruben platte ASAC
Ricky van Honschoten ASAC
Louis Besseling ASAC
18 NIJMEGEN Jonas Kamminga NijSAC
Ilja Obels NijSAC
Jolien Terpstra NijSAC
Michelle Stegeman NijSAC
19 FerdFritsende Weloverwogen Lopers Lukas Schenk USAC
Wichard de Rijke USAC
Frits Mensink USAC
Ferd van Banning USAC
20 Harde Deadlines Victor Gladys ASAC
Floris van Loo TilSAC
Merel van der Stelt ASAC
Jochem Obdeijn TilSAC
21 Alé Vrouwke! Rosemerijn Struijk USAC
Vera Folkersma USAC
Roos Weetikniet USAC
Sara Bekkers USAC
22 Non satis eruditus sed nimis fidens Joren van veen GSAC
Sybrand GSAC
Folkert DSAC
Timme GSAC
23 Eeuwig derde? Erwin Ploeg ASAC
Jeroen Boomsma ASAC
Adam Sasiadek ASAC
Thomas van der Veen ASAC
24 New Intro Kids Timo Vinke ESAC
Tijn van der Zwan ESAC
Wouter Goddijn ESAC
Stijn van Aartsen ESAC
25 Blonde Krullen Nourdin Kaai ESAC
Bart Jongen ESAC
Koen vergeer ESAC/YETI
Iris van hagen ESAC
26 Only sleep when dead Mirte van der Eyden ASAC
Marjolein van Geest ASAC
Marvin Heris ASAC
Jelle van der Zwaag ASAC
27 Auch Namenlos Grandios! Daphne Schoemaker GSAC
Michiel Maarten Romijn Yeti
Femke Visser GSAC
Maartje Hoek GSAC
28 Stichting Aap Unite Gerard Oosterwegel ESAC
Milton van Putten ASAC/ESAC
Josien de Koning ESAC
Omar Heuves ESAC
29 De modder fokkers Marieke Sluijmer ESAC
Bram van Kasteren ESAC
Joep Gevaert ESAC/IBEX
Catherine Taelman ESAC
30 Tering wat vermoeiend Peter van Gelder ESAC
Jasper Lanters ESAC
Koen van den Bersselaar ESAC
Michael Heijnemans ESAC
31 Fokussiert en Ongemanierd Philemon Huising ASAC
Carla van Heck USAC
Saar Driessen ESAC
Gert-Jan Oversluizen ESAC
32 The Pudding Squad Miron van der Kolk ASAC
Robert Jan Schlimbach ASAC
Ruud Stoof ASAC
Ivo Goede ASAC
33 Oersoep in de Pintelier Tom Stock NijSAC
Teske Voerman NijSAC
Thijs Strik GSAC
Wouke Kuiper GSAC
34 De Drekzompers Luuk Jansen IBEX
Joeri Willet IBEX
Eline-Floor Houwen IBEX
Maike Brinksma IBEX
35 Stijgwijzers Stan Groenhuis IBEX
Tim Verhoeven IBEX
Suzanne Angenent IBEX
Elize Timmerman IBEX


Reservelijst

36 Duracell Racing Rabbits Thomas Aalbers USAC
Lot van Engeland USAC
Cathelijne Koks USAC
Christiaan van der Hart ZeeSAC
37 The Sons of Dey Merijn van Logtestijn USAC
Joris Timmermans USAC
Luuk Rader USAC
Friso de Vries USAC